Blog

Apartman Felsőtárkány

Apartman Felsőtárkány

Apartman Felsőtárkány

Felsőtárkányban apartmant én akkor választanék, ha a túrázós napok mellé tényleg saját tempót szeretnék. Az apartman nekem szabadság: reggel nem kell sietni, napközben könnyű visszamenni pihenni, és az egész hétvége kevésbé lesz rohanós. Ha most foglalnék, a bázist úgy keresném, hogy a kirándulások után jó legyen visszaérni, és estére legyen nyugalom. Az ilyen helyeken a pihenés sokszor a részleteken múlik.

Apartmannál én külön figyelek a megérkezésre és a kommunikációra. Kulcsátadás, kulcsszéf, kódos belépés – mind jó lehet, csak legyen tiszta a menet. A vendégvéleményekben én ezért az érkezésről és az alvásról szóló részeket keresném. Ha többen írják, hogy rendben volt és nyugodt volt az este, az nálam nagyon erős jel.

A kirándulós hétvége nálam akkor a legjobb, ha nem hajtom túl. Inkább rövidebb, kényelmesebb útvonalakat választok, és hagyok időt megállni. Felsőtárkány környékén ez különösen jól működik. Ha az apartman bázisként stabil, a természetet is jobban élvezed, mert nem fáradtan „teljesítesz”, hanem tényleg kikapcsolsz.

Alap linkek: hub, régió, szomszéd városok

Kiindulópontnak a szállás Felsőtárkány hub jó, régiós keretnek pedig a Bükk szállás pillér. Két szomszéd város hub: szállás Eger és szállás Miskolc.

Mikor éri meg apartmant választani: ha pihenőt is tervezel

Én apartmant akkor szeretek, ha napközben is tudok pihenni, és nem kell mindent időre csinálni. Kirándulás mellett ez különösen jól jön.

Mit nézz meg foglalás előtt: érkezés, alvás, tisztaság

A vélemények sokat elárulnak. Ha több vendég is kiemeli a nyugalmat és a tisztaságot, az általában nem véletlen.

Testvér cikk: ha kényelmesebb keret kell vagy spórolnál

Ha kész keretet szeretnél, nézd meg a hotel Felsőtárkány cikket. Ha pedig költségtudatosan tervezel, ott az olcsó szállás Felsőtárkány oldal.

Kis tipp: a jó bázis után a túra is jobb

Én Felsőtárkányban apartmant akkor foglalnék, ha a vélemények alapján nyugodt az este és egyszerű az érkezés. Így a kirándulások is jobban esnek, mert van hová visszaérni.

[world_booking_search_box]

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb
Szállások, apartmanok, vendégházak, panziók
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.